Twój SEO Katalog

Wąż do oleju napędowego

Opis

Najważniejszą sprawą jest odpowiedni dobór pompy. Na wstępie możemy zrezygnować z pomp sprowadzonych z rynku chińskiego, co prawda są one sporo tańsze od swoich niemieckich odpowiedników ale zarazem o wiele mniej wytrzymałe. Należycie zaadaptowany układ dystrybucyjny do zbiornika na olej napędowy nie jest zadaniem łatwym, przy wyborze części do pojemnika towarzyszy nam multum wątpliwości. Dodatkowym problemem jakie sobie zadajemy jest wydajność pompy do oleju silnikowego. W ofercie kluczowych producentów można znaleźć pompy o wydajności od 55 do ponad 120 l na minutę. Cena za takie urządzenia kształtuje się w granicach od kilkuset pln do 1500 pln. Jeśli w jednostce mamy sporo ciągników w których objętość zbiornika przekracza 150l należałoby rozważyć nabycie pompy 230V o wysokiej wydajności, zmniejszy to znacząco czas tankowania.
Następnym problemem jest dobór przepływomierza oleju napędowego, tutaj możemy selekcjonować pomiędzy przepłwomierzami analogowymi, które posiadają licznik tankowania jednokrotnego oraz licznik sumaryczny, precyzyjność takich liczników wynosi +/- 1%. Bardziej rozbudowane przepływomierze elektroniczne oprócz zegara tymczasowego a także sumarycznego mają też pamięć kilu lub więcej zeszłych tankowań, można je dodatkowo zastosować do skomplikowanych układów zarządzania paliwem.
Poza tym do dystrybutora musimy dopasować dobry filtr oleju napędowego wąż do paliwa oraz pistolet nalewowy, jednak te elementy muszą być właściwie do pompy do oleju

Promuj skuteczniej swoją stronę

Wąż do oleju napędowego

Dane

Ocena

Ocena:

Ocena: 5.2/10 (31 głosów)