Twój SEO Katalog

Program SKP - mała księgowość firmy

Opis

Mała księgowość program Super Księga Podatkowa (SKP) to szanowane w środowisku księgowym oprogramowanie umożliwiające między innymi prowadzenie księgi przychodów i rozchodów (kpir) oraz ryczałtu ewidencjonowanego. Dzięki takiej aplikacji jak SKP mamy możliwość samodzielnie poprowadzić małą księgowość w naszej firmie. Oszczędzimy niemało pieniędzy – jak wiadomo, zlecenie prowadzenia księgowości do biura rachunkowego niemało kosztuje, a zakup kpir programu SKP jest nieszczególnie sporym wydatkiem, a przede wszystkim jednorazowym. W dodatku jest to jedyny program księgowy, istniejący na rynku, który możemy dowolnie konfigurować.
Program księgowy Super Księga Podatkowa mała księgowość ułatwi wyliczyć podatek, rejestry VAT, ZUS, płace, rozrachunki, delegacje krajowe i zagraniczne i wiele innych. Ponadto producent udziela nam stałej opieki posprzedażowej, która zawiera każde aktualizacje oraz pomoc merytoryczną i techniczną.
SKP mała księgowość to świetna decyzja dla małych i średnich przedsiębiorstw a także biur rachunkowych, które pragną w łatwy, rzetelny a jednocześnie zgodny z przepisami sposób prowadzić księgowość firmy, które cenią swój czas, szanują wysoką jakość usług i intuicyjne sposoby użytkowania oprogramowania.

Inne informacje

Promuj skuteczniej swoją stronę

Program SKP - mała księgowość firmy

Dane

Ocena

Ocena:

Ocena: 3.9/10 (62 głosów)